PCPR WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH


Ważne strony:

Forum Pomocy Społecznej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Aktualności
Zapytanie ofertowe.
czwartek, 02 marca 2017 00:00

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 6/2017

dotyczące złożenia oferty na świadczenie usług w zakresie prowadzenia zajęć rozwijających kompetencje kluczowe typu świadomość i ekspresja kulturalna: warsztatów plastycznych i teatralnych w ramach projektu „Zwiększenie dostępności do usług społecznych w powiecie średzkim” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego,  Oś Priorytetowa 7: Włączenie społeczne, Działanie 7.2. Usługi społeczne i zdrowotne, Poddziałanie 7.2.1. Usługi społeczne – projekty pozakonkursowe realizowane przez jednostki samorządu terytorialnego  i ich jednostki organizacyjne.

Baza konkurencyjności - czytaj

Wyniki - czytaj

 
Zapytanie ofertowe
wtorek, 28 lutego 2017 14:42


ZAPYTANIE OFERTOWE nr 5/2017

dotyczące złożenia oferty na świadczenie usług w zakresie przeprowadzenia kursu oraz korepetycji  z języka obcego i innych przedmiotów w ramach projektu „Zwiększenie dostępności do usług społecznych w powiecie średzkim” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego,  Oś Priorytetowa 7: Włączenie społeczne, Działanie 7.2. Usługi społeczne i zdrowotne, Poddziałanie 7.2.1. Usługi społeczne – projekty pozakonkursowe realizowane przez jednostki samorządu terytorialnego  i ich jednostki organizacyjne.

Baza konkurencyjności - czytaj

Wyniki - czytaj

 
Zapytanie ofertowe - wyżywienie
wtorek, 28 lutego 2017 12:28
Zapytanie ofertowe

 

 

Powiat Średzki/Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie ul. Szkolna 2 w Środzie Wielkopolskiej, dla Partnera projektu Gminy Środa Wielkopolska/Ośrodka Pomocy Społecznej w Środzie Wielkopolskiej, ul. Sportowa 9, 63-000 Środa Wielkopolska zaprasza do złożenia propozycji cenowej (oferty) na artykuły spożywcze i napoje na potrzeby bieżącego funkcjonowania Placówki Wsparcia Dziennego dla uczestników projektu „Zwiększenie dostępności do usług społecznych w powiecie średzkim”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Czytaj
Załącznik

 
Zapytanie ofertowe
poniedziałek, 20 lutego 2017 14:52

Zapytanie ofertowe

Powiat Średzki/Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Wielkopolskiej, ul. Szkolna 2,                            63-000 Środa Wielkopolska zaprasza do złożenia propozycji cenowej (oferty) na usługę transportową-  dowóz uczestników projektu na zajęcia/warsztaty w ramach projektu pn. „Zwiększenie dostępności do usług społecznych w powiecie średzkim”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Czytaj

 
Zapytanie ofertowe
poniedziałek, 20 lutego 2017 13:27
Zapytanie ofertowe

Powiat Średzki/Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Wielkopolskiej, ul. Szkolna 2, 63-000 Środa Wielkopolska zaprasza do złożenia propozycji cenowej (oferty) na przeprowadzenie usługi rehabilitacji dla 1 dziecka z niepełnosprawnością umieszczonego w pieczy zastępczej              w ramach projektu „Zwiększenie dostępności do usług społecznych w powiecie średzkim”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego  w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Czytaj

 
Zapytanie ofertowe...
poniedziałek, 20 lutego 2017 13:00

Zapytanie ofertowe

Powiat Średzki/Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Wielkopolskiej, ul. Szkolna 2,  63-000 Środa Wielkopolska zaprasza do złożenia propozycji cenowej (oferty) na przeprowadzenie zajęć rozwijających kompetencje społeczne i obywatelskie  w ramach projektu „Zwiększenie dostępności do usług społecznych w powiecie średzkim”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego  w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Czytaj

 
Zapytanie ofertowe..
poniedziałek, 20 lutego 2017 10:40

Zapytanie ofertowe

Powiat Średzki/Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Wielkopolskiej, ul. Szkolna 2, 63-000 Środa Wielkopolska zaprasza do złożenia propozycji cenowej (oferty) na pełnienie funkcji logopedy w ramach zadania Akademia dla rodziny i zadania Placówka Wsparcia Dziennego w ramach projektu „Zwiększenie dostępności do usług społecznych w powiecie średzkim”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego  w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

 

Zapytanie ofertowe i formularz ofertowy - do pobrania

 
Prowadzenie kursu oraz korepetycji - zapytanie ofertowe
poniedziałek, 13 lutego 2017 15:00
ZAPYTANIE OFERTOWE nr 4/2017

dotyczące złożenia oferty na świadczenie usług w zakresie przeprowadzenia kursu oraz korepetycji z języka obcego i innych przedmiotów w ramach projektu „Zwiększenie dostępności do usług społecznych w powiecie średzkim” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś Priorytetowa 7: Włączenie społeczne, Działanie 7.2. Usługi społeczne i zdrowotne, Poddziałanie 7.2.1. Usługi społeczne – projekty pozakonkursowe realizowane przez jednostki samorządu terytorialnego i ich jednostki organizacyjne.


Baza Konkurencyjności - czytaj

Wyniki - czytaj
 
Wsparcie psychologiczne - zapytanie ofertowe
czwartek, 02 lutego 2017 11:45


ZAPYTANIE OFERTOWE nr 3/2017

dotyczące złożenia oferty na usługę wsparcia psychologicznego w ramach projektu „Zwiększenie dostępności do usług społecznych w powiecie średzkim” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś Priorytetowa 7: Włączenie społeczne, Działanie 7.2. Usługi społeczne i zdrowotne, Poddziałanie 7.2.1. Usługi społeczne – projekty pozakonkursowe realizowane przez jednostki samorządu terytorialnego i ich jednostki organizacyjne


Baza Konkurencyjności: czytaj

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty: czytaj

 
Usługi cateringowe - zapytanie ofertowe
czwartek, 19 stycznia 2017 15:00ZAPYTANIE OFERTOWE nr 2/2017

dotyczące złożenia oferty na usługi cateringowe dla uczestników projektu w ramach projektu „Zwiększenie dostępności do usług społecznych w powiecie średzkim” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś Priorytetowa 7: Włączenie społeczne, Działanie 7.2. Usługi społeczne i zdrowotne, Poddziałanie 7.2.1. Usługi społeczne – projekty pozakonkursowe realizowane przez jednostki samorządu terytorialnego i ich jednostki organizacyjne


Zapytanie ofertowe - czytaj
Formularz ofertowy - do pobrania
 
Wychowawca w placówce wsparcia dziennego
czwartek, 19 stycznia 2017 14:44

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/2017

dotyczące złożenia oferty na stanowiska wychowawców w placówkach wsparcia dziennego utworzonych w ramach projektu „Zwiększenie dostępności do usług społecznych w powiecie średzkim” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś Priorytetowa 7: Włączenie społeczne, Działanie 7.2. Usługi społeczne i zdrowotne, Poddziałanie 7.2.1. Usługi społeczne – projekty pozakonkursowe realizowane przez jednostki samorządu terytorialnego i ich jednostki organizacyjne.

Baza konkurencyności - więcej informacji


Informacja o wyborze wykonawcy - czytaj

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 11


Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010 PCPR ŚRODA WIELKOPOLSKA)